Anime Is Life

Un forum a celor pasionati de anime-uri si RPG

HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

Share

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

Sex Sex : Female
Puncte Puncte : 344
Localizare : ”Hell and..”
Stare de spirit Stare de spirit : Death

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Empty
PostSubject: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyFri Jan 31 2020, 20:33

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] 2-aest10

◣ ▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂_  _     _ _▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂▂ ▂  ◢

Hell and Heaven on Earth

-------------------Kenma === Eloise === Kuroo-------------------
◣ ▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂_  _     _ _▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂▂ ▂  ◢

- - - GENURI : Yaoi, Romance, Drama, Supernatural, Comedie
[ Pot conține și alte genuri viitoare ]

Atenție!
Acest RPG poate conține scene de natură sexuală, limbaj licențios și alte lucruri care nu sunt destinate publicului minor.
RPG-ul conține scene de natură Boy x Boy.
Citiți pe propria răspundere!

- -- - - - - - - -- - -- - - - - - - - - - --  - - - -- - -- - - - - - - - - - --  - - - -- - -- - - - - - - - - - --  - - -

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Summer11

̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅   L    ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Summer12

My:

He was almost in love
He was almost good for life
He almost  it stopped
He almost  he died
He almost  lived.

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Collag10

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
●   ●   ●  DESCRIERE  ●   ●   ●
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Uneori este nevoie să greșești pentru a putea să-ți dai seama de greșeala de care ești conștient, moartea este răcoroasă și atât de adevărată, iar viața este atât de caldă și o miciună însorită. Dar după ce cunoști soarta ta, după ce te chinui adânc în interior să mai poți ajunge a mai putea să respiri măcar o gură de aer...
Uneori agonia și frica te fac să realizezi toate astea, și să plângi și deși este greu o să te agăți și de ultimul fir rămas pentru a mai trăi, măcar o singură dată să mai simți și să poți deschide ochii și să vezi iar soarele indiferent cât de singur ești și cât de singur te simți când nu este nimeni.
Apoi apar acele persoane minunate din viața ta care, deși vrei să te ascuzi de ele, tot te găsesc, atunci când te conectezi pentru prima dată cu cineva care poate scoate atât ce este mai rău din tine cât și ce este mai bun. Să simți cum inima ta bate atât de tare că o auzi până în urechi, căldură printre cioburile de gheață din trecut. Iar atunci când aceste persoane o să realizeze că destinul este legat doar de un fir așa de subțire care se poate rupe atât de ușor o să aibă multe decizii grele de luat. Trebuie să te bucuri de viață, viața este doar una iar iubirea atât de mare.
Aceste persoane trebuie să învețe împreună să se accepte, și totuși este un drum lung în a demonstra că tu chiar vrei o a doua viață, dar oare este atât de ușor pe cât sună la început ?

̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲  I'm fine   ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅   ✩    ̲̅ ̲̅

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Collag11

̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲   I'm not okay  ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅   ✩    ̲̅ ̲̅

●   ●   ●  PERSONAJE  ●   ●   ●

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] 241baf10

- - - - - - -- - - - - - -- - -- - -- - - -- PRINCIPALE  - - - - - - -- - - - - - -- - -- - - -

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Collag12

Kenma:

Kuroo:

Eloise:

- - - - - - -- - - - - - -- - -- - - -- SECUNDARE - - - - - - -- - - - -- - -

Coming soon...:

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Collag13

●   ●   ●   START RPG  ●   ●   ●

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] SCFLQUi

Amami |_| 23 ani |_| Human

Love is beautiful
 [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] V0CGWuA
Life is Beautiful
 [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] U6AZWC4

Ăsta trebuia să fie un coșmar, un adevărat coșmar.
Cum mi se putea întâmpla una ca asta ? Astăzi fusese o zi atât de frumoasă iar acum eram într-un coșmar, m-am uitat fără să pot clipi la figura din fața mea, era un om dar nu era om, nu puteam să îl descifrez cum trebuie dar părea că se uită atât de dezamăgit la mine că puteam să simt nevoia să mă ascund, dar unde ? Eram practic nicăieri, singur, mort.
- Sunt dezamăgit de tine Amami, atâtea probleme pe pământ nu se pot ierta atât de ușor, traficul cu oameni, droguri... lista asta are atât de multe, credeam că iese ceva mai bun din tine. L-am ascultat atât de tăcut, nu puteam să-mi ridic privirea, dacă aveam lacrimi puteam plânge la cum mă privea. Nu aveam scuzele necesare și nici puterea de a cere ceva, îmi așteptam pur și simplu sentința la ce era mai rău.
- Viața nu a fost un început bun pentru tine... Vocea se aude iar. Am să fac o excepție și asta doar pentru că există cineva care iubește pe toată lumea, dar nu o să fie ușor, trebuie să demonstrezi că meriți ce ți se dă Amami, atunci mi-am ridicat privirea destul de confuz, înghițind în sec, încă îmi era așa de frică să spun ceva, dar aici era atâta liniște și era mult mai plăcut, nici nu știam ce voiam mai mult, moarta sau viața, care era diferența ?
- Ce trebuie să fac mai exact?! Fac orice, nu vreau.. nu vreau încă să... Până la urmă vocea mea s-a spart în fața făpturii din fața mea, privind în schimb doar un zâmbet cald și o atingere pe obraz ce părea mult mai caldă față de orice simțisem.
- O să vezi la momentul potrivit doar că... Trezește-te... Trezește-te! Și așa a fost, m-am trezit, într-o cameră de spital acum o săptămână și ceva.

Acum eram la bar și încă aveam gândul la acel vis, fusese un vis, nu ? Nu-mi amintesc ca până acum să fi avut ceva atât de real în mintea mea. Era atât de straniu. Motivul pentru care fusesem în spital era că am fost prins într-un accident, din fericire doctorii au spus că aveam șanse așa puține să mă trezesc și să-mi revin, nici nu mai spun dacă să mă ridic și merg, inima mea cedase de 3 ori înainte să mă trezesc în camera de spital.
- Ce ar trebui să demonstrez ?..
- Spuneai ceva Mama-san ? Mă uit la clientul din fața mea și îi înmânez băutura, de când cu acest vis parcă încep să nu mai gândesc clar iar asta mă afecta și în mod public, de ce simt că ar trebui să se întâmple ceva, nu îneleg.
- Nu mă băga în seamă, este doar puțină copleșeală, sunt bine, cine mai vrea o rundă ? Întreb pe toată lumea care ridica mâna, era ușor să fac bani dar de când m-am trezit aproape că niciodată nu văzusem câți clienți prietenoși ce vin regulat sunt aici. Apoi m-am uitat în jur, căutând ceva cu privirea, evident poate doar mi se părea dar simțeam mereu că sunt privit deși nimic nu era acolo, ciudat.

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Tumblr_ozohfh91ob1vdrs29o1_500
”Let me die and I will not disturb you, I will only watch the sunset forever..”

Last edited by Eloise on Sun Feb 09 2020, 05:18; edited 3 times in total
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

Puncte Puncte : 7209
Varsta Varsta : 23
Localizare : Germany
Stare de spirit Stare de spirit : In love with Kenma~ <3

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptySat Feb 01 2020, 00:40

Adrian aka Adi / Demon
 [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Chitos10
I'll give you the kiss of death
 [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Chitos11

-Cred ca-si bate careva joc de mine.
Chiar când credeam ca o sa am si eu o saptamana libera, fara niciun fel de stres, m-am trezit obligat sa testez pe habar n-am cine pentru o noua sansa la viata. De ce? De ce eu si de ce acum? Mai trebuia sa fac asta si alaturi de un inger. Cum am auzit asta, mi s-a intors stomacul pe dos. Singura parte buna in tot stresul asta era ca voi fi pe pamant, unde aveam sa ma distrez putin. La cat de rea este lumea in zilele astea, stiam sigur ca n-aveam cum sa ma plictisesc.
Ma cam saturasem totusi sa-l privesc de la distanta si din moment ce oricum nimeni nu ma putea vedea cat timp nu doream eu asta, am zis s-o fac. Stiam ca nici el nu ma poate vedea, dar m-ar fi putut auzi si de ce sa nu ma distrez o țâră pe seama lui? Am venit chiar in fata lui, stand in aer cu picioarele incruciseate si mainile sprijinite pe ele, analizandu-i fiecare detaliu al fetei.
-Ba! Da' tu chiar ai ochi frumosi! Abia acum ca eram asa aproape ii vazusem ochii mai bine, si albastrul acela era chiar frumos.
-Pentru un om, n-arati deloc rau, Ama-chan~

♡Anime is Life♡

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Kuroken4
Kenma
Director
Director
Kenma

Puncte Puncte : 919
Varsta Varsta : 22
Localizare : Iceland
Stare de spirit Stare de spirit : In love with Kuroo ♡

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptySat Feb 01 2020, 10:51

◇ Carl Apollon // Apolo // Înger
 [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Ecc79707c89ea6becaad2d2460a3584f

O nouă șansă la viață era un lucru mai mult decât minunat și foarte puține persoane primeau această șansă, așa că m-am simțit mai mult decât bucuros să accept misiunea pe care o primisem, însă mă scotea puțin din sărite faptul că trebuia să lucrez cot la cot cu un demon. Eu îl aduceam pe calea cea bună pe acel om, iar demonul nu făcea decât să-mi pună bețe în roate, însă trebuia să rămân calm și să nu creez conflicte acolo unde nu era deloc cazul. Dacă m-ar fi enervat mult prea tare, aș fi putut să-i propun omului să mă însoțească într-un loc frumos, iar astfel aș fi scăpat de demon și de negativitatea lui. Mă rog, cel puțin asta crezusem când am coborât din nou pe pământ și am mers spre locația în care lucra omul nostru. Nici nu am intrat în acel bar, că am și observat că demonul mi-o luase înainte.
- Nu sunt surprins să te văd aici, dar puteai să mă aștepți, Adrian. Până la urmă lucrăm amândoi la asta, am spus cu o față foarte serioasă în timp ce mă apropiam de ei.

♡Anime is Life♡

《Love》is the one thing that transcends
《《time and space》》
 [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] YaILRkL
Back to top Go down
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptySat Feb 01 2020, 11:08

Love is beautiful
Life is Beautiful

Încercam să să concentrez pe servirea oamenilor și a discuta cu ei în mare parte, puteam afla atât de multe, mai ales bârfe, de la relații care au suferit pierderi recent până la genul ăla de oameni care ies să agațe ceva din barul meu. Dar putea să jur că mă simțeam privit, colegul meu Alex însă venise a-mi oferi o mână de ajutor dar m-am enervat să aud șușoteli, cred că-mi și auzisem și porecla pe undeva.
- Alex, încetează să mai șușotești prin spate și mișcă fundul aici să mă ajuți cu aceste comenzi, mă întorc supărat spre el, nu-mi ardea de glume proastea, nu în acest moment. Fața care mi-o aruncase în schimb era una foarte confuză, venind cu două pahare de whiskey care le avea în mână să le spele.
- Dar nu șușoteam nimic, îmi răspunde oftând. Sigur te simți bine ? Ai băut ceva ? După accidentul acela te comporți foarte ciudat Mama, poate trebuie...
- Nu am nimic și nu sunt lovit în cap sau băut, puteam să... poate mi s-a părut doar
, revin la ceilalți în timp ce acesta revine la treburile lui. Oare chiar am început să înnebunesc la 23 de ani dacă aud voci și simt lucruri pe lângă mine ? Ce se întâmplă cu mine ?

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptySat Feb 01 2020, 13:46

Adrian aka Adi / Demon

Chiar când începeam si eu sa ma distrez pe seama acestui om, ma trezesc cu o voce ce-mi zgaria timpanele. Ma intorc pe jumatate, uitandu-ma spre inger cu o fata de parca eram gata sa vars.
-Ce vina am eu ca tu esti un lenes si abia te misti? Am stat sa te astept, dar ma plictiseam! Oricum, n-am facut nimic. Doar imi analizam noua...victima. spun cu un ranjet sadic pe chip, intorcandu-mi fata spre Amami.
Vazand cum isi acuza prietenul de isprava mea, ma bufneste rasul. Chiar adoram slujba asta, desi la inceput fusesem total impotriva, acum simteam ca aveam sa ma distrez pe cinste cu omuletul asta. Daca nu-mi va baga ingerul bete-n roate totusi.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptySun Feb 02 2020, 12:02

Am oftat puțin, fiindcă demonul era extrem de enervant și mă cam punea pe jar, apoi i-am spus:
- În acest moment este incapabil să ne vadă, iar dacă ne dorim să interacționăm și mai mult cu acest om, atunci va trebui să ne luăm o formă umană. Și sper tare mult să nu strici totul și să mă lași pe mine să am un impact mai mare pe el. Știi prea bine ce fel de viață a avut. Trebuie să am grijă să nu mai comită astfel de greșeli, și tu ai obiceiul să-l îndemni doar la păcate, iar asta nu-mi place deloc.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyTue Feb 04 2020, 12:28

Love is beautiful
Life is Beautiful

Mi-am scuturat capul, am decis să ignor sunetele care mi se păreau suspecte, poate cineva vorbea dar nu era în vizorul meu când făcea asta, până la urmă toată lumea de aici putea să-mi pronunțe numele deci poate nu mi s-a părut dar n-am fost atent cine vorbea, asta trebuie să fie explicația.
- Scuze că te-am acuzat.. doar că după accident parcă capul îmi vâjâie și cred că mă simt puțin ciudat.. M-am scuzat încet lângă prietenul meu, singura persoană în care pot crede este doar Alex, el știe majoritatea lucrurilor din viața mea și trecutul meu și nu mă judecă. Când nu sunt aici el se ocupă de bar și aprovizionarea băuturilor în el plus banii din casă.
- Dacă vrei să te odihnești este în regulă, dar dacă vrei ceva mai tare în colțul de pe strada 4 a venit tipul ăla, poate... M-am uitat lung la el, știam cine este timpul și știam la ce se referă Alex, era un dealer mai bine spus, arăta bine tipul evident și avea și marfă bună, era blond, înalt, păr scurt și ochi verzi, genul de băiat care se descurcă la orice dar mai puțin pe partea sentimentală, îl știam bine pe tip.
- Poate mă voi duce, n-am mai întâlnit un băiat drăguț de mult timp, poate puțină atenție nu strică. Râd încet și servesc un alt client din față care mai dorea un pahar.
- Dar și eu sunt drăguț foc! Cum poți spune că nu ai mai văzut ceva drăguț de mult timp!?
- Ești drăguț... Îi răspund iar pe fața lui apare un zâmbet mare. Ca noaptea când plouă. Continui iar fața lui se schimbă, asta îmi aduce un mare zâmbet pe buze.
Am să țin minte asta Mama!

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyTue Feb 04 2020, 12:46

Adrian aka Adi / Demon

-Oooo...Ai spus si tu ceva inteligent de când ai venit! Sper doar sa nu ti se incinga creierasul de la atata gandit...
Auzindu-i pe cei doi oameni vorbind, mi-am indreptat toata atentia spre ei ca sa aflu despre ce vorbesc. Când aflu despre ce este vorba, iau foc instant, insa apoi când imi vine ideea sa scap de tipul pe care trebuia sa-l vada, rânjesc pana la urechi. Ma duc repede undeva in spate, luând o forma umana pentru a putea fi vazut si auzit de toti din jur, dupa care ma intorc la bar, in fata lui Amami, privindu-l direct in ochi.
-Am auzit bine? Cauti pe cineva dragut? Ce-ai zice sa ne petrecem putin timp noi doi impreuna, Ama-chan?

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyTue Feb 04 2020, 13:04

Am oftat puțin, fiindcă demonul era extrem de enervant și mă cam punea pe jar.
- Eu sper să nu-ți încing fundul ăla diabolic dacă vei face un lucru prostesc, am spus în timp ce-l urmam pe Adi, ca să ne putem lua amândoi o formă umană fără a atrage priviri nedorite de-ale muritorilor de rând.
Adi reușise să mi-o ia iar înainte, ca de obicei, era cel mai idiot demon pe care îl cunoscusem în toată viața mea. Și, o! Cunoscusem mulți! Unii aveau și bun-simț, nu doar răutate și perversiuni în tărtăcuța aia.
Când am auzit ce-i propunea omului, m-am îngălbenit odată la față și am sărit pentru a-l prinde de gulerul bluzei.
- Ușurel, ușurel, amice. Nu ești damă de companie.
Apoi mi-am îndreptat privirea și postura către omul nostru:
- Îmi pare sincer rău de comportamentul prietenului meu. E obișnuit să mai sară calul atunci când mergem prin cluburi sau baruri...

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyTue Feb 04 2020, 13:39

Love is beautiful
Life is Beautiful

- Huh ? Eram atent la toți ceilalți din fața mea înainte să apară o față nouă care nu cred că o mai văzusem până acum, și aparent acesta părea să mă cunoască deși eu unul habar nu aveam cine era el. Îl mai văzusem până acum și nu știu eu ? Recunosc însă, timpul arăta destul de bine, dacă arată așa nu mi-aș aminti de el dacă îl cunoșteam ? Ne cunoaștem ? Nu cred că-mi amintesc de tine deși cunosc fața majoritatea clienților mei. Îi răspund ca apoi să văd că nu era singur, un tip la fel de frumos venise lângă el, asta este seara bărbaților drăguți în clubul meu ? Am intrat chiar în sezonul ăla ? Credeam că doar vara dau de ei.
- Este în regulă, voi doi sunteți noi pe aici ? Nici pe tine nu cred că te cunosc. Totuși vocea voastră îmi pare cunoscută de undeva... Așa era, vocea lor parcă o mai auzisem, chiar și acum câteva minute, oare ei sunt ? Dar asta nu explică de ce am mai auzit vocea lor până acum, chiar și când eram singur, oare Alex îmi făcea o glumă ? Poate, era bătut în cap și tocmai de asta noi ne înțelegem atât de bine ca prieteni. Ori era o coincidență și confund.
- Eu nu mă culc cu străini, dar pot face o excepție, glumesc făcându-le cu ochiul, nu mă așteptam să fiu abordat din prima, sigur sunt noi pe aici plus că oamenii deja încep să se uite la ei doi. În general nu mă culc cu clienții mei, este o regulă care și Alex o are, tocmai de asta poate nu sare pe mine. Cred.
- Vă pot ajuta cu ceva ? Doriți ceva de băut aici sau o masă separată unde să stați amândoi ?

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyTue Feb 04 2020, 14:05

Adrian aka Adi / Demon

Când incercam si eu sa ma imprietenesc cu acel omulet, ingerul, ca de obicei, imi baga bete-n roate. Mi-am intors privirea spre el, ochii mei deja începând sa-si schimbe culoarea intr-o nuanta mai rosiatica. L-am prins de incheietura, strangandu-l cu putere.
-Nu te amesteca in asta, amice.
M-am uitat spre Amami, si mi-am pus coatele pe tejghea, sprijinindu-mi capul in palme si zambindu-i foarte inocent.
-Am auzit multe despre tine, Ama-chan~ Si de asta am si venit aici sa te cunosc in persoana. Nu-l baga in seama pe ratatul asta din spatele meu. Haide mai bine sa ne retragem noi doi la o masa si sa ne cunoastem mai bine. Stiai ca ai ochii frumosi?
Dintre toate lucrurile pe care le zisesem, ultima propozitie era probabil cea mai plina de adevar. Culoarea lor chiar reusi sa ma cucereasca.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyWed Feb 05 2020, 18:51

- Să nu mă amestec, zici? Nu uita că suntem amândoi băgați până la gât în asta, am spus aruncându-i la rândul meu o privire serioasă și extrem de severă, apoi am continuat: Omul ne-a propus ceva de băut, amândurora, așa că fă bine și acceptă oferta, comportamentul ăsta al tău de puștan rebel nu te va duce nicăieri.
Am oftat ușor, apoi m-am așezat pe un scaun din apropiere și am încercat să mă calmez, ascultând între timp ce avea și omul de spus sau chiar de propus. Demonul nu făcea decât să mă încurce și să mă scoată din pepeni, dar trebuia să mă obișnuiesc cu el. Îmi era un pic simpatic, dar și antipatic în același timp și habar n-aveam cum de reușea să mă facă să mă simt astfel.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyWed Feb 05 2020, 19:44

Love is beautiful
Life is Beautiful

Fața mea devenise destul de roșiatică în pomeții obrajilor, chiar nu mă așteptam la cineva atât de îndrăzneț cât să fie direct cu mine, într-un fel îmi plăcea pentru că părea genul meu de tip îndrăznț și sigur pe el, dar într-un fel și celălalt care era politicos și părea la fel de frumos și nu genul de tip bădăran, era clar că amândoi nu erau de aici și clar că aceștia nu păreau că se plac suficient de mult, dar am văzut mai multe tipuri de clienți până acum, poate că erau niște prietenu cu prietenie ciudată și în acest fel se înțelegeau și comunicau ei.
- Nu știam să oamenii vorbesc așa des despre mine, iar pentru că păreți noi voi face o excepție și vă ofer ceva din partea casei, pun două pahare de sticlă pe blatul de la bar, în interior turnând whiskey, speram că aceștia țin la băutură pentru că era marfă curată, nu-mi permit să fac nimic greșit când vine vorba de a face bani și nici nu cred că pe fața mea scria că vreau să-i duc acasă dacă se îmbată pe aici.
- Iar numele vostru este....? Din păcate eu nu știu multe despre voi. Nici măcar nu le știam numele, mă uitam la amândoi în egală măsură iar din spate puteam să-l aud pe Alex cum chicotește și-mi urează la ureche multă baftă plecând să servească la alte mese, rămânând singur la bar. Știam de ce-mi urează baftă, avea o minte care ducea departe, deși părea acceptabilă oferta, doi tipi frumoși din prima însemna un succes enorm, dar nu eram nici atât de disperat. Părea ceva ciudat cu ei, nu-mi explicam ce dar era și nu voiam să aflu ce.

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyWed Feb 05 2020, 19:56

Adrian aka Adi / Demon

Am facut un gest cu mana ca si cum ar da din gura in timp ce ingerul vorbea, dandu-mi ochii peste cap plictisit. Imi venea sa-l iau de o aripa, sa-l duc in spate si sa-i dau foc. Si deja nu-mi suna rau ideea asta. Dar stiam ca trebuie sa-l invat sa-l suport pana i se va decide soarta omului. Am strambat din nas la acest gand, insa atentia imi reveni asupra lui Amami când ii auzisem întrebarea.
Am zambit larg, intinzandu-i mana prieteneste.
-Eu sunt Adrian! Imi poti spune Adi, Ama-chan! Si din clipa asta sunt iubitul tau si tu al meu! i-am zis fara niciun stres de parca ar fi fost ceva complet normal.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyWed Feb 05 2020, 20:59

Când am auzit ce a spus Adrian, am tresărit un pic fără să-mi dau seama, apoi am simțit cum mi s-a înroșit toată fața, însă nu înțelegeam de ce. Era oare vorba despre demon sau despre om? Habar n-aveam. Însă orice ar fi fost, trebuia să-mi revin cu picioarele pe pământ și să nu-l las pe Adi să facă vreun lucru prostesc, așa că mi-am pus ambele palme peste față și m-am plesnit ușor, spunând:
- Eu sunt Carl. Și te rog frumos să nu te lași intimidat de acest om lipsit de scrupule. Îmi pare bine de cunoștință, am spus ducându-mi o mână pe după cap și am zâmbit puțin.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyWed Feb 05 2020, 21:28

Love is beautiful
Life is Beautiful

Huh... HUH !!? Iubit !?
Ăsta clar era peste nivelul de îndrăzneală pe care l-am văzut până acum iar pe fața mea se putea citi ușor confuzia în fața omului care era tot un zâmbet. Parcă o spusese cu multă voință iar câteva persoane se uitau la mine, fața mea devenind roșie de jenă și mai că voiam să mă ascund după bar, dar am decis să dau mâna cu el din respect, doar nu vorbea serios, nu, nu ?
- Am deja pe cineva, îmi pare rău, plus că eu nu mă culc cu clienți, mint cu nerușinare, eram singur dar nu era nevoie ca el să știe asta, nu aveam nevoie de un iubit, nici măcar iubire în viața mea. Mi-am mutat privirea spre prietenul lui, el părea mult mai jenat de ce făcea Adrian, am să-i rețin numele, iar el trebuia să fie Carl, îl notez și pe el, le-am zâmbit la amândoi, clar aveam să-l ascult pe carl, părea că are o aură calmă iar Adrian una violentă, era ciudat.
- Adrian și Carl, sunt încântat să vă cunosc băieți, toată lumea îmi spune Ama sau Mama dar cred că deja știți asta, m-am uitat pe sub gene la Adrian, dacă el știa cred că și Carl trebuia să știe. Și voi doi sunteți împreună ? Sau este o seară de agățat sau relaxat ? Știți că ăsta este club gay, nu ? I-am privit pe amândoi, clubul acesta tocmai de asta era plin de bărbați, aici veneau doar cupluri de genul, deși veneau și femei dar ele căutau alte femei, mai mult veneau bărbați dar asta nu înseamnă că nu exista un loc și pentru cuplurile hetero, era un loc pentru toată lumea dacă nu se jignea, dar majoritatea de aici sunt și singuri ca să agațe.
- Dacă doriți o sugestie vă pot prezenta câteva persoane de aici, cunosc aproape pe toată lumea, fie pentru o seară sau pentru mai multe, le zâmbesc, poate că nu era nimic așa de ciudat cu ei pe cât mi se părea.

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyWed Feb 05 2020, 21:42

Adrian aka Adi / Demon

Aproape m-am inecat cand l-am auzit ca insinua ca eu si ingerul am fi impreuna. Nada! Asta in veci! Nu voiam decat sa scap de el mai repede. Am stat sa ma calmez putin expirand la final, dupa care m-am uitat serios spre Amami, sprijinindu-mi capul in pumn.
-Mersi de sugestie, dar nu. Suntem aici ca sa stam cu ochii pe tine. L-ai cam suparat pe seful ratatului de langa mine si acum te-a pus la test sa vada daca ti-ai invatat lectia sau nu. Poti spune ca te-ai intors inapoi la scoala. Si ai facut deja prima greseala cu minciunica aia a ta~ ii spun cu zambetul pe buze.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 01:02

- Ce naiba tot faci? am întrebat în timp ce fața mi s-a făcut neagră de furie. Ei bine, el are dreptate doar pe jumătate, ne aflăm aici pentru că ți s-a oferit o a doua șansă și probabil înțelegi perfect la ce mă refer. Dar nu trebuie să cazi în jocul lui Adrian, el e tipul cel rău în toată povestea asta, iar eu sunt tipul cel bun, așa că poți să ai încredere în mine și să-mi ceri orice dorești.
De data aceasta, demonul sărise calul rău de tot. Misiunea noastră era sub acoperire, iar Amami nu trebuia să știe nimic despre asta, însă reușeam eu cumva să o scot la capăt și să-l potolesc pe acel demon poznaș.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 01:21

Love is beautiful
Life is Beautiful

M-am uitat lung la ei doi, nu, am greșit, chiar erau ciudați amândoi iar faptul că vorbeau despre ceva semănător cu visul meu mă neliniștea total pe interior. Și mă rog de unde crezi tu că mă cunoști și crezi că mint ? M-am uitat atent la Adrian și apoi la Carl, oftând zgomotos și încruntându-mă vizibil spre ei, nu povestisem nimănui despre visul meu, nici măcar lui Alex care era prietenul meu cel mai bun și mă cunoștea mai bine ca oricine, era ciudat, nu-mi plăcea senzația asta.
- Dacă asta este o glumă să știți că nu-mi place să fiu luat peste picior, mai ales de doi străini care vin frumos la mine în bar, și chiar dacă nu am iubit, credeți că că aș ieși cu unul din voi ? Mi-am ridicat sprânceana spre amândoi, unul bun și unul rău. Nu, a fost doar un vis, nu are cum să mă pomenesc cu doi străini peste mine, poate pe timpul comei mele am vorbit în somn iar Alex îmi joacă o glumă proastă.
- Nu-mi pasă cine este bun sau rău și nici de ce sunteți aici, nu vă vreau în preajma mea, nici măcar nu mă cunoașteți, doar nu vă așteptați să cred doi străini care vin random aici, nu ? I-am privit serios, nu era posibil ca toate astea să aibă legătură cu visul meu, era doar un vis, un simplu vis! Doar atât!

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 01:35

Adrian aka Adi / Demon

-Eu sunt cel rau, ha? De ce? Ce-i spun crudul adevar si nu minciuni dulci? Atunci da. Poate chiar sunt tipul rau in povestea asta.
Mi-am intors privirea spre Amami, ascultandu-i cu atentie fiecare cuvant, fara sa scot vreun sunet, dupa care am oftat si am dat pe gat bautura ce ne-o pregatise. Chiar nu eram genul sa iau pe altii pe ocolite. Mai bine ii spui persoanei verde-n fata ce-ai de spus, fie ca-i convine sau nu.
-Imi pare rau sa te anunt, Ama-chan, dar nu scapi de noi asa usor. Desigur! Daca scapi de "domnul perfectiune" aici de fata, ti-as ramane dator pe viata! Dar cum eu m-am pricopsit cu el si nu pot scapa, ei bine nici tu nu poti scapa de noi! Si nu-i bai ca nu ne vrei ca iubiti! M-am apropiat de fata lui, lingandu-l de pe obraz si pana la ureche unde m-am oprit si i-am soptit cu o voce demonica: -O sa am rabdare. Pana la urma, te vei razgandi.
Dupa m-am departat si m-am asezat pe scaun cu picioarele incruciseate si mainile sprijinite pe ele, privindu-l pe Amami cu un zambet inocent pe chip de parca eram un catel mic si inofensiv.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 13:13

Mi-am plesnit puțin fața când am văzut că Adrian nu s-a potolit nici măcar când Amami a spus acele vorbe într-un mod foarte serios, iar după aceea am oftat ușor, spunând către om:
- Îmi pare foarte rău pentru comportamentul lui de huligan. Îmi este extrem de rușine de nerușinarea lui. Dar avea dreptate când a spus că nu vei scăpa cu ușurință de noi. Ne aflăm aici într-o misiune care trebuia să fie secretă, dar tipul acesta este o gură spartă. Totuși, ar trebui să discutăm toate astea într-un loc mult mai retras, aici sunt mulți bărbați care ne privesc și nu aș vrea să te facem să te simți incomod. Așadar, cunoști un loc mai potrivit, Amami?

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 13:59

Love is beautiful
Life is Beautiful

Aproape că mi se făcuseră picioarele de gelatină când bărbatul cu o aură puternică mă linsese de parcă fața mea avea ceva pe ea, iar cuvintele lui doar m-au făcut a mă dau în spate ca și ars punând mâna pe obraz, dacă aveam cum să mă bag prin perete chiar o și făceam dar nu puteam. Asta nu se va întâmpla niciodată, vocea mea iese mai puțin tăioasă și parcă crapă, doar nu cădeam în capcană atât de ușor. Oare sunt traficanți de carne vie și au aflat ceva despre mine ? Dealeri ? Mafioți ?
- Prietenul tău tocmai m-a lins pe față, chiar crezi că pot avea încredere în doi străini ca să stau singur cu voi la o discuție ? Mi-am recăpătat vocea și m-am uitat la Carl, deși părea mult mai calm iar aura lui era liniștitoare tot nu puteam avea încredere în el, mai ales celălalt de lângă el. Mă băteam singur în interior între rațiune și inimă, undeva nu păreau că mint dar nu, nu, nu mă las eu atât de ușor. Am mai pățit să cred străini și eu am încasat.
- Asta este doar o glumă proastă, nu am cum să mă pricopsesc cu voi doi... Mă gândeam la visul meu, visul care era atât de real, cineva care nu îl cunosc mi-a spus că am un test de trecut dar am preferat să fie doar un vis, nu avea cum să fie reală toată chestia aia, subconștientul meu se juca cu mine doar.
- Vă dau doar 5 minute, dacă explicația voastră nu are logică o să plecați imediat, am suflat după Alex să vină în locul meu și le-am făcut semn celor doi să mă urmeze pe ușa care dădea în spatele clubului, aici era partea unde existau spectacole de seară față de ce era în față unde doar bei, iar la etaje erau camere de cazare pentru cupluri. Dar exista o cameră doar pentru staff, acolo eu și Alex ne vedeam și discutam, ca un birou unde doar noi aveam acces, așa că am deschis ușa cu cheia sperând că aceștia mă urmau din spate prin locul ușor întunecat și luminat special pentru o atmosferă mai intimă, dar în birou era suficientă lumină.
- Bun, cele 5 minute au început, faceți bine să merite.

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 14:22

Adrian aka Adi / Demon

Când i-am vazut reactia, am inceput sa rad cu lacrimi. Ma jur! Reactile oamenilor nu inceteaza sa ma amuze. Asculd apoi in continuare ce zice, am inceput sa ma uit la el ca la un extraterestru, oftând cu zgomot. Dupa ce ne-a dus in spate, am intrat in camera, privind cu atentie in jur si ducandu-mi mainile pe dupa cap.
-Esti frumos dar nu prea-ti merge tartacuta la ora asta, ha? Ce explicatie mai vrei? Suntem aici sa ne asiguram ca te-ai schimbat! Sa vedem daca te-ai cumintit sau daca te întorci la vechile obiceiuri. i-am zis, vizibil iritat.
Ma duc si iau o sticla de wiskey si un pai, apoi ma asez frumos pe podea cu picioarele incruciseate si beau cu paiul din sticla fara niciun stres.
- Ai priceput acum, Ama-chan?

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 14:44

L-am urmat pe om fără să scot vreun cuvânt, sperând în sinea mea că Adrian nu va mai face nimic prostesc, dar se părea că sperasem degeaba. Nici nu am ajuns bine, că el a și început să abereze și să se comporte de parcă s-ar fi aflat la el acasă. Am oftat ușor înainte să vorbesc. Cu el nu aveai cum să ajungi la un numitor comun, tot cum îl trecea capul ar fi făcut.
- Îmi cer scuze pentru obiceiurile proaste pe care le are el. Ne aflăm aici pentru că ți s-a oferit o a doua șansă la viață. Ceea ce crezi tu că a fost un simplu vis chiar s-a întâmplat să fie purul adevăr. Ai murit și apoi ți s-a acordat o a doua șansă. Șeful meu nu este de obicei atât de îngăduitor, dar nu am de unde să știu ce l-a convins să-ți acorde încă o șansă, probabil te crede mult prea tânăr pentru a călca focurile iadului.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Eloise
Asistent
Asistent
Eloise

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] EmptyThu Feb 06 2020, 15:16

Love is beautiful
Life is Beautiful

- Asta înseamnă că m-am pricopsit cu voi după mine ? Îi întreb, nu părea să fie o glumă iar cel care se servea ca la el acasă chiar nu avea o voce amuzantă și nici Carl, mi-am sprijinis trupul de biroul gros din lemn și mi-am pus mâinile pe față ca și cum încercam să procesez totul la rece. Visul meu nu fusese un vis iar acum mă trezesc cu doi nu știu cine care trebuie să vadă dacă sunt cum eram sau dacă m-am schimbat ? Ce fel de glumă a pregătit viața pentru mine ?
- Deci totul este real ? Cum este posibil ? Și mai trebuie să vă țineți și după mine ? Acum are logică, vocile care se auzeau de nicăieri, senzația ciudată cu sunt privit, voi erați! Mi-am dat o palmă zdravănă mintal, nu era posibil așa ceva. Aveam suficiente probleme cu viața mea privată iar acum trebuie să trec și testul lor ? Și cum se așteaptă să fac asta ? Nu mă pot schimba pe-o zi pe alta, poate că nici nu vreau. Apoi un clopoțel a sunat în capul meu destul de tare și violent. Vă rog să-mi spuneți că nu m-ați urmat și la baie sau când mă schimbam sau.. alte lucruri private, vă rog, le spun cu speranța că poate aceștia știau ce este intimitatea și viața privată. Gândul că unul din ei putea să mă urmărească oricând făceam toate asta era atât de jenant, chiar foarte jenant, vreau să mă afund 5 metri sub pământ!

♡Anime is Life♡

”I live today”
”But...”
”I think not tomorrow”

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]    [RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi] Empty

Back to top Go down

[RPG]Hell and Heaven on Earth[+18 soft][Yaoi]
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next