Anime Is Life

Un forum a celor pasionati de anime-uri si RPG

HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

Share

De la volei la...iubire [YAOI]

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next
AuthorMessage
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

Sex Sex : Female
Puncte Puncte : 7209
Varsta Varsta : 23
Localizare : Germany
Stare de spirit Stare de spirit : In love with Kenma~ <3

De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 Empty
PostSubject: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Jan 26 2020, 16:14

First topic message reminder :

De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 174636c814ccd64777e39ec2ff192b63
Tetsurou Kuroo / 18 y.o. / elev&middleblocker

"RING-DING-DING! RING-DING-DING!"
Alarma suna de zori in capul meu, insa nu dadeam niciun semn ca as vrea sa ma trezesc. Vazand totusi ca nu se mai opreste, scot mana de sub patura, oprind-o, dupa care ma ridic, cascand. Invatasem toata noaptea pentru un test important si acum realizam ca nu fusese cea mai buna idee. Astept sa-mi revin dupa care ma duc pe patru carari la baie sa ma pregatesc. Ma astepta o zi destul de lunga cu ore grele si antrenament la volei. Incep sa ma grabesc cand vad cat de repede trece timpul, nevrând sa-l las pe Kenma sa ma astepte prea mult.

♡Anime is Life♡

De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 Kuroken4

Last edited by Kuroo on Sun Feb 16 2020, 23:05; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://pokeheroes.com/userprofile?name=Flurry

AuthorMessage
Kenma
Director
Director
Kenma

Puncte Puncte : 919
Varsta Varsta : 22
Localizare : Iceland
Stare de spirit Stare de spirit : In love with Kuroo ♡

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 21:15

După ce a părăsit dormitorul, am rămas un timp pe marginea patului și m-am bucurat în sinea mea că putea să meargă mult mai bine decât în urmă cu câteva ore, iar după ce m-a strigat, zâmbetul acela tâmp mi-a rămas pe chip până când am ajuns în bucătărie. Deși nu îmi era foame, m-am hotărât să sorb câteva linguri din supă, ca să-i fac pe plac, însă voiam foarte mult să mănânce și el, altfel ar fi fost slăbit tot restul nopții. În plus, febra nu-i dispăruse complet și puțină supă l-ar fi ajutat să se recupereze mult mai bine.
M-am ridicat de la masă și am pășit cu pași de pisică spre baie. Știam că îl voi găsi acolo după sunetul pe care îl scotea robinetul de apă. Am deschis ușa și m-am așezat în prag, uitându-mă la el și așteptând să spună ceva. Absolut orice. Vocea lui îmi mângâia complet timpanele și îmi făcea tot corpul să tremure de plăcere. Deși la început crezusem că am greșit amarnic atunci când m-am îndrăgostit complet de el, am realizat după un timp că a fost cea mai bună alegere pe care am putut să o luăm amândoi. Kuroo mă dădea mereu peste cap, atât la propriu, cât și la figurat... în unele momente... și îmi făcea inima să bată nebunește ori de câte ori se decidea să mă atingă măcar puțin sau să mă gâdile. Dacă aș fi știut cu mai mult timp în urmă cât de frumoasă poate să fie dragostea, atunci m-aș fi repezit mai din timp spre el și l-aș fi sărutat, lăsându-mi inima să-mi dicteze fiecare pas, însă frica obișnuia să mă domine mai demult și mă bucuram complet că mă ajutase să o stăpânesc.
Mi-am dus degetul spre buze, iar apoi am dat să spun ceva, însă m-au trecut fiori pe șira spinării în clipa în care mi-a revenit gândul pe care îl avusesem la școală. Eram un pervers idiot, pentru că mă gândeam să fac o baie caldă cu el, mai ales că știam și în ce stare se afla. Am clătinat ușor din cap, apoi fața mi s-a înroșit cu totul și nu am reușit decât să scot un mic oftat.

♡Anime is Life♡

《Love》is the one thing that transcends
《《time and space》》
De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 YaILRkL
Back to top Go down
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 21:34

Am oprit robinetul, intorcandu-ma sa ies, dar am tresarit, ramanand pe loc când l-am vazut pe Kenma in usa. Imi parea ca nu-i ok si am venit la el dand sa-i pun mainile pe umeri, dar am inghetat când eram la cativa cm de umerii sai si am lasat repede mainile pe langa corp, privindu-l putin ingrijorat.
-Kenma? Ce ai patit?
Când m-am uitat mai bine la el si am vazut ca avea fata rosie, nu m-am putut gandi decat la faptul ca a luat si el raceala. Am strans din dinti si mi-am dat un pumn in cap. Voiam sa verific daca are febra, dar mi-am dat seama ca la cat de cald sunt eu, n-as fi putut sa fac diferenta intre temperatura normala si febra. Dar puteam folosi un termometru.
-Daca nu te simti bine, mai bine mergi sa te întinzi putin.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 22:06

Am clipit de câteva ori când s-a lovit, apoi l-am prins de tricou și l-am tras aproape de mine, lipindu-mi pieptul de al său, apoi l-am îmbrățișat și l-am strâns puțin, după care mi-am așezat urechea pe pieptul lui și am început să-i ascult bătăile inimii ca să-mi mai revin puțin din acea stare pe care mi-o creasem. Aveam impresia că ezita să mă atingă și nu prea înțelegeam de ce, însă mi s-a aprins un beculeț și m-am gândit că s-ar putea să fie gripa lui de vină. Am zâmbit puțin și mi-am ridicat bărbia, privindu-l cu un zâmbet pe buze:
- Nu te îngrijora, nu m-am înroșit pentru că m-am îmbolnăvit, ci pentru că... Ei bine...
Încercam să nu mă bâlbâi, așa că am făcut o pauză de câteva secunde și am tras adânc aer în piept, după care am continuat:
- Sunt un pervers notoriu și mi-e extrem de rușine de mine. Chiar și în starea în care ești, nu m-am putut gândi decât să te trântesc în cadă și să facem o baie caldă. Iartă-mă, poate că sunt prea scos din minți când vine vorba de tine, însă te ador mult și orice mișcare pe care o faci mă... atrage...
Mi-am plecat capul și am așteptat să văd ce va spune. Deși se putea să-l dezgust, tot ce îi spusesem era purul adevăr și știam că nu va râde de mine. Plus că speram ca după acele vorbe să nu-i mai fie frică să mă atingă. Nu voiam ca niște simpli microbi să ne despartă, ci voiam să-l drăgălășesc după bunul plac până când s-ar fi refăcut în totalitate. Era al meu și trebuia să ascultăm unul de altul în astfel de clipe.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 22:41

Mi-am tinut mainile tepene pe langa corp chiar si atunci când m-a luat in brate. Stiu ca era aiurea, dar imi era frica ca-i voi face iar rau daca-l ating. Am tresarit usor când l-am auzit ca voia sa facem baie impreuna. Sincer, nici nu suna rau asta, dar mi-am dat imediat seama ca ar vrea ceva mai mult decat o simpla baie. Nu ma mai simteam chiar asa ametit si voiam sa-i ofer tot ce-i pofteste inima, dar insemna sa-l ating, iar gândul asta ma cam speria. Daca-l raneam iar? Mi-am scuturat capul si imediat dupa am regretat si mi-am dus mana pe el când am simtit ca ma ia ameteala.
-Uite...Nu esti pervers ca vrei asta. Si daca e asa, atunci suntem amândoi perversi. Dar...ai putea sa ai rabdare pana...maine? Inca ma simt ametit si n-as vrea sa lesin prin cada. Dar maine sigur voi fi ca nou! Insa...Daca chiar vrei si simti ca nu mai poti avea rabdare, atunci hai sa facem. Poate daca nu e apa prea fierbinte sa faca aburii aia sufocanti, va fi bine.
Nu asta era grija mea totusi. Dar voiam ca el sa fie fericit, pentru ca atunci as fi fost si eu indiferent de situatie. Si puteam citi pe fata lui ca isi dorea asta. Am tras adanc aer in piept si am zis sa nu mai astept raspunsul lui. M-am intors spre cada si am dat drumul la apa, încercând s-o potrivesc ca sa nu ne ardem de vi.
-Vrei sa pui si spuma? il intreb, gandindu-ma ca i-ar placea mai mult asa.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 22:57

Iar mi-o luase înainte, de parcă mi-ar fi citit răspunsul în privire. Da, voiam foarte mult să facem baie și apoi să-l bag sub pătură și să-i aduc niște supă la pat. Gândind astfel, tot momentul mi s-a părut extrem de romantic, așa că am clipit de câteva ori și am început să zâmbesc din ce în ce mai larg.
- Da, ai grijă să nu facem aburi, nu știu cât sunt de sănătoși la răceală. Cât despre spumă, nici nu mai trebuia să întrebi! Abia aștept să-ți clăbucesc spatele cu ajutorul ei, am spus entuziasmat.
Nu intenționam să facem și altceva, nu până când nu și-ar mai fi revenit. Deși dorințele mele erau puțin cam nebunatice, le puteam controla, iar sănătatea lui Kuroo era de un milion de ori mai importantă decât acele pofte trupești pe care le puteam avea oricând prindeam ocazia.
M-am apropiat de cadă și mi-am strecurat câteva degete în apă, pentru a-mi da seama dacă era sau nu potrivită temperatura ei. Deși obișnuiam de multe ori să-mi fac o baie fierbinte, de această dată trebuia să mă mulțumesc și cu o apă mai boalcă, fiindcă nu-mi doream sub nicio formă să leșine din cauza căldurii.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 23:23

-Am intrebat doar ca sa fiu sigur. ii spun razand si iau sticla, turnând putin spumant in apa. Sper ca e buna apa. O vrei mai fierbinte?
Nu stiam daca imi poate face rau sau nu acei aburi. Nu ma mai imbolnavisem in halul asta de când eram mic. De fapt, ma intrebam de ce mi-a fost acum asa rau. Am mai stat in ploaie de atatea ori si doar imi curgea nasul putin dupa. Am oftat usor si mi-am dat jos tricoul, sprijinindu-ma apoi de marginea cazii si asteptand sa se umple cu apa.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 23:34

- Nu, nu o vreau mai fierbinte, am spus dând negativ din cap. Este perfectă așa.
După ce și-a dat jos tricoul, l-am privit lung și am făcut instinctiv un pas în spate, apoi mi-am îndreptat privirea către ușa de la baie și am încercat să nu mă duc cu gândul foarte departe. Tot ce simțeam pentru el era mult prea intens, dar tot mă rușinam atunci când îl vedeam gol sau aproape gol și nu prea puteam să înțeleg de ce. Până la urmă, făcusem deja acel pas și stătusem lipiți unul de altul fiind complet dezbrăcați, așa că nu mai trebuia să mă comport atât de ciudat, de parcă s-ar fi dezbrăcat pentru prima dată în fața mea. Și totuși, corpul meu tremura puțin din cauza emoțiilor. Probabil că eram mult prea sensibil și nu reușeam să mă obișnuiesc cu acel gând atât de repede.
M-am apropiat de el și i-am luat ambele mâini într-ale mele, spunând cu timiditate în voce:
- Kuroo... Crezi că sunt un ciudat dacă mi-e în continuare rușine când te dezbraci în fața mea?

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyFri Feb 14 2020, 23:45

Priveam apa, pierzandu-ma printre gânduri, când deodata m-am trezit ca ma ia de maini si am revenit cu picioarele pe pamant, privindu-l si clipind de cateva ori.
-Ciudat? De ce? E ceva normal la tine. Ai fi fost mai ciudat daca prindeai curajul lui...Yamamoto ca sa zic un exemplu. Dar asta e firea ta...Deci nu...Nu cred ca esti ciudat chiar deloc. ii spun cu zambetul pe buze.
M-am uitat cu coada ochiului spre apa si am ranjit pana la urechi când imi veni o idee. Am bagat incet o mana in apa si l-am stropit pe Kenma din cap pana-n picioare. Ehhh...Oricum avea sa se ude, nu? Si in plus, era si mai adorabil asa ud.
-Pisoiul meu mic s-a udat? scot limba la el.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySat Feb 15 2020, 00:24

Înainte să mă stropească am început să râd cu poftă din cauza afirmației pe care o făcuse, așa că m-a luat complet prin surprindere în momentul în care m-a udat din cap până picioare, toată întâmplarea făcându-mă să mă dau doi pași în spate, deși era deja mult prea târziu și hainele îmi erau aproape fleașcă. Am început să clipesc, apoi m-a pufnit râsul și m-am apropiat de el, luându-l în brațe drăgăstos.
- Ești atât de imprevizibil, motănel. Puteai să mă dezbraci direct dacă asta voiai, însă mă bucur enorm că ai chef de șotii și că nu ești posomorât. Te iubesc, am încheiat și l-am sărutat scurt pe buze, apoi mi-am îndepărtat mâinile de pe umerii lui și mi-am dat jos tricoul, lăsându-l pe gresie. Deși coșul de rufe era aproape, preferam să-l pun în el după ce făceam baie.
Era prima baie pe care o făceam împreună și îmi doream să nu fie ultima, fiindcă începuseră să-mi placă micile lucruri romantice pe care le fac cuplurile și îmi doream să încercăm o mare parte din ele. Mai puțin partea cu florile, deși în cadă ar fi mers câteva petale. Totuși, m-aș fi simțit super rușinat dacă m-aș fi trezit cu el că-mi aduce flori, cu toate că nu le detestam.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySat Feb 15 2020, 00:45

Am inceput sa rad când i-am vazut reactia. Era asa dragalas. Si n-aveam de ce sa stau posomorat, mai ales când era langa mine. Pana la urma, totul avea o rezolvare in final. Am oprit apa când am vazut ca se umplu cada si voiam sa ma dezbrac de tot sa intru, dar nu indrazneam si doar am ramas asa cu mainile pe pantaloni, facandu-ma rosu la fata. Kenma e timid din fire, dar eu ce scuza am? Desi...daca stateam sa ma gândesc mai bine, la inceput eram chiar mai timid ca el. Nu! Acum nu mai sunt asa! Mi-am scuturat capul si dupa m-am dezbracat si am intrat in cada. Imediat ce am simtit apa fierbinte, intreg corpul mi se relaxa.
-Ce bine este~ Hai si tu, pisoi mic! Apa e excelenta!

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySat Feb 15 2020, 15:12

După ce s-a dezbrăcat complet, am vrut să privesc instinctiv în altă parte, dar m-am uitat lung la el și la spatele lui bine format, apoi ochii mi-au coborât spre posteriorul lui timp de câteva secunde, până când a intrat în cadă. Am început să zâmbesc larg și fără oprire, era al meu și era perfect din toate punctele de vedere. M-am ciupit ușor de braț, asta ca să fiu convins că nu visez. Chiar era la mine acasă și urma să facem baie împreună. Eram un tip extrem de norocos, așa că nu am mai stat pe gânduri după ce i-am auzit acele vorbe dulci și mi-am dat jos restul hainelor, după care am intrat cu un picior în apă, iar când am văzut cât este de plăcută, am răsuflat ușurat și mi-am strecurat și restul corpului în cadă.
M-am apropiat puțin mai mult de Kuroo, deși practic eram înghesuiți, dat fiind faptul că nu dețineam o cadă foarte mare, și mi-am așezat mâinile pe pieptul lui, apoi am urcat spre umeri și am șoptit cu chipul extrem de roșiatic:
- Mă simt foarte mândru că ești alături de mine, Kuroo.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySat Feb 15 2020, 15:39

Dupa ce a intrat in cada, mi-am pus mainile pe spatele lui, lipindu-l usor de mine si am inceput sa-mi frec nasul de gatul lui, tresarind usor când am auzit ce-a zis. M-am departat putin ca sa-l pot privi in ochi, confuz.
-Heh? Mandru? il intreb, clipind de cateva ori. De ce mandru?
Ma cam luase prin surprindere cu asta si de asemenea ma bagase in ceata complet. Ce motiv ar avea sa fie mandru ca are un nebun imprevizibil ca mine langa el?

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySat Feb 15 2020, 23:25

I-am prins mâna ușor, apoi i-am pus-o pe pieptul meu, în locul în care mi se puteau simți cel mai bine bătăile inimii, apoi am început să-l sorbesc din priviri și am găsit cu greu o frază pe care să o pronunț, datorită faptului că încă eram mult prea emoționat.
- De aceea, am reușit să murmur printre buzele care mi se uscaseră puțin, apoi mi-am trecut un pic limba peste ele și am continuat: Sunt mândru de tine pentru că ești al meu și pentru că mă faci să mă simt atât de... minunat.
De asemenea, eram mândru de el pentru că de fiecare dată încerca să fie puternic și să-și rezolve de unul singur problemele. Rareori obișnuia să îmi spună despre ele, mai mult eu eram tipul cu probleme când venea vorba despre viețile noastre personale, dar eram mult prea conștient că și el avea problemele lui și cu greu reușeam să-l trag de limbă. Iar atunci când o făceam, mi se descarcă doar pe jumătate. Totuși, încercam să-i diminuez furia acumulată cu ajutorul iubirii pe care i-o purtam. Știam cât de mult însemnam pentru el, chiar dacă nu mi-o spunea. Cuvintele nu prea își aveau rostul în relația noastră, comunicam mai mult cu ajutorul atingerilor și reușeam să ne calmăm reciproc de parcă am fi fost două jumătăți reunite. De parcă ne-am fi cunoscut de o eternitate.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 00:08

L-am ascultat cu atentie in timp ce-i mângâiam delicat pieptul cu degetele. Ciudat motiv sa fie mandru, dar n-aveam de gand sa-l contrazic. Am zambit usor si m-am apropiat, dandu-i un sarut frantuzesc ca-n filme. Dupa ce m-am oprit, l-am muscat putin de gat apoi de ambii umeri, strangandu-l la urma la pieptul meu.
-Chiar sunt norocos sa am un pisoi asa dulce ca tine langa mine. Ce-am facut sa merit pe cineva asa minunat ca tine?
Aproape totul in viata mea era un dezastru in ultimul timp. Singura raza de soare pe toata furtuna asta era el si relatia noastra. Pana la urma, daca nu era el, sigur cedam psihic la toate astea. Mi-am scufundat fata-n parul sau, zâmbind când i-am simtit mirosul.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 01:32

I-am răspuns la sărut și aproape că voiam să nu se mai termine momentul acela extrem de romantic, însă eram conștient că nici nu puteam să stăm foarte mult timp în apă, fiindcă nu era sănătos pentru piele, dar atât timp cât puteam să-l am în continuare lângă mine, nu aveam cum să nu fiu mulțumit în continuare. Până când aveam să ieșim din cadă, m-am decis să profit din plin de moment, dar mai înainte am zis să-i răspund la întrebare:
- Nici eu nu știu cum am reușit să obțin un motănel așa fioros și drăgălaș ca tine, dar mă bucur nespus de mult că faci parte din viața mea și sper să rămâi tot timpul în ea.
Apoi mi-am închis ochii și mi-am îndreptat buzele spre gâtul lui, după care l-am sărutat ușor de câteva ori, apoi mi-am lipit buzele de el și am început să-l sug în locul respectiv, astfel încât să-l marchez. Aveam de gând să fac asta ori de câte ori i-ar fi dispărut semnul. De aceea am și ales un loc atât de expus lumii, tocmai ca să știe fiecare tipă care punea ochii pe el că îmi aparține. Astfel nu mai aveam de ce să fiu gelos.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 01:46

M-am inrosit putin când "m-a marcat" si mi-am dus mana pe locul respectiv, clipind de cateva ori. Nu stiu de ce, dar mi-am amintit de momentul in care l-am vazut facand pe gelosul si am ras putin. Chiar fusese adorabil...mai adorabil decat de obicei. Era oare asa rau ca voiam sa-l mai vad gelos? Am scuturat repede capul si mi-am dat cu pumnul in el. Normal ca era rau! Nu-i pot face asta! Atunci n-am facut-o intentionat, dar acum sa vreau s-o fac? Nu! Rau Kuroo! N-ai voie! Am inceput sa ma cert singur dupa care m-am sprijinit cu spatele de cada, uitandu-ma lung la Kenma si analizandu-i fiecare trasatura in parte.
-Esti minunat, pisoi mic~ Si esti doar al meu!
Am stat putin apoi i-am luat mana intr-a mea si i-am sarutat-o, muscandu-i apoi usor incheietura. Brusc mi-a venit o idee, asa ca i-am pus mana pe capul meu, privindu-l cu o moaca de catel milog. Adoram sa ma mangaie pe cap si sa se joace cu parul meu. In momentele alea simteam cum imi ia toata durerea din corp.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 02:47

Dacă nu mi-ar fi pus mâna pe capul lui, aș fi făcut-o eu, fiindcă se lovise cu pumnul în el. Nu prea înțelegeam ce îl apucase, însă știam că avea obiceiul să facă asta ori de câte ori voia să-și scoată o idee din cap. Nu l-am luat la întrebări, ci doar l-am mângâiat cât am putut de blând, apoi l-am tras spre mine și l-am strâns la pieptul meu.
- Sunt al tău și numai al tău, i-am șoptit la ureche, cu toate că nu ne putea auzi nimeni, însă îmi plăcea să-i șoptesc aproape fiecare cuvânt la fel de mult cum îmi făcea plăcere și să îl mângâi tandru peste tot pe unde apucam. Mi-am apropiat după buzele de urechea lui și l-am mușcat ușor de ea. Mă excita enorm și voiam, după cum mi-am pus în gând, să profit din plin de moment, până când se răcea apa și decideam să ieșim din cadă. Mă lăsam puțin purtat de val, însă nu intenționam să sar calul, fiindcă era slăbit de puteri și trebuia să se odihnească și să mănânce.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 03:18

Am stat foarte cuminte la mangaiat, zâmbind ca un copil mic. Chiar adoram asta! Mi-am inchis ochii când m-a tras la pipetul sau insa am tresarit când mi-a muscat urechea, trecandu-ma un fior placut pe sira spinarii. Un fior mult prea placut. Chiar avea impresia ca in felul asta ma puteam abtine sa nu sar iar calul? Apa era inca destul de calda, deci puteam s-o fac, mai ales ca-mi era clar ca si el isi doreste asta. Oricum dupa baie trebuia sa dorm, asa ca, de ce sa nu profit? Si asa nu mai rezistam.
Mi-am dus mainile pe posteriorul lui, tragandu-l pana l-am lipit de mine si l-am mangaiat un timp, intrand apoi in el incet. In acelas timp am inceput sa-l sarut pe piept si sa-l musc prin anumite locuri, umplandu-l de semne. In momentele alea, nici mama febrei nu mai avea cum sa ma opreasca, si chiar de aveam sa cad dupa lat in pat, ar fi meritat fara indoiala!

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 12:41

Se putea oare să nu sară zăpăcitul meu calul! Normal că nu se putea! Am rămas complet surprins când m-a tras în felul acela spre el, dar mi-am dat seama imediat ce intenționa să facă, însă nu l-am oprit. Îl doream la fel de mult cum mă dorea și el, iar modul în care mă atingea și se mișca în mine nu făcea decât să mă topească încetul cu încetul și să mă facă să scot sunete de plăcere. Era a doua oară când făceam pasul respectiv și începea să-mi placă din ce în ce mai mult, mai ales că sub apă acea durere nu se mai simțea aproape deloc, transformându-se într-o plăcere pe care cuvintele nu o pot descrie.
I-am bâgat mâna în păr în momentul în care îmi făcea semne pe corp și mi-am dat capul pe spate ca să știe că are toată libertatea din lume să facă tot ce îi poftește inima. Mă simțeam puțin precum o marionetă, însă eram una cu sentimente și care se bucura din plin de tot ce îi făcea "păpușarul" ei.
Printre gâfâieli, am reușit să murmur la un moment dat:
- Doar... nu te suprasolicita... te rog... apoi am clipit de câteva ori și mi-am intersectat privirea cu a lui. Era la fel de roșu precum bănuiam că eram și eu, doar că el arăta mult mai adorabil astfel. Am chicotit puțin, deoarece nu am mai rezistat, după care mi-am lipit buzele de ale lui și m-am jucat astfel cu limba lui o vreme destul de îndelungată. Mișcările pe care le făcea în interiorul meu au continuat în tot acel timp, iar eu m-am hotărât să-i dau o mână de ajutor, dat fiind faptul că nici poziția aleasă nu era una foarte comodă, și am început să mă mișc încet deasupra lui, astfel încât să păstrez ritmul ales.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 13:51

Sunetele pe care le scotea erau muzica pentru urechile mele si nu faceau decat sa-l doresc si mai mult. Am continuat cu sarutarile, zâmbind ca un copil când si-a bagat mana prin parul meu. Cum putea un gest atat de simplu sa fie atat de linistitor? Sau poate el era de vina. Probabil doar atingerile sale ma relaxau in felul acesta.
-Nu o voi face. i-am zis calm cu toate ca in clipele alea de placere, nici de-as fi vrut, probabil nu mi-as fi dat seama daca ma suprasolicitam sau nu. Dar chiar nu mai conta asta. Voiam doar sa ma bucur de moment alaturi de cel care-mi face inima sa bata de parca ar fi gata sa-mi sara din piept.
I-am raspuns la sarut, jucandu-ma cu limba sa si muscand-o când prindeam ocazia. Era asa delicios ca i-am mai furat un sarut dupa ce s-a oprit. Am ramas putin surprins când incepu sa se miste, senzatia creata fiind una extrem de placuta ce-mi facu obrajii sa se inroseasca si mai tare ca inainte. M-am sprijinit cu spatele de cada pentru a avea o privelniste mai buna asupra lui. Totul era atat de minunat ca-mi doream sa nu se mai termine vreodata.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 14:25

Modul în care mi-a mușcat limba mi-a dat fiori pe șira spinării și m-am încordat puțin în acel moment, dar am continuat să mă mișc și să mențin ritmul, cu toate că eram mult prea înfierbântat și simțeam că n-o să mai pot face asta pentru mult timp. Puțină apă a plonjat din cadă, ceea ce m-a amuzat foarte mult și m-a făcut să mă opresc timp de câteva secunde. Însă el era în continuare în interiorul meu și nu-l puteam lăsa să aștepte. Nu-mi doream să-l amăgesc, tot ce voiam era să-i creez plăcere și să-i arăt cât de mult îl iubesc și îl doresc, astfel încât să nu mai aibă niciodată îndoieli despre relația noastră. Era omul care reușea să mă completeze perfect, fiind atât de asemănători și totuși atât de diferiți din multe puncte de vedere. Dar nu-mi mai puteam imagina un viitor fără el. Ori de câte ori mă decideam să privesc atât de departe, el era acolo, la casa noastră... în patul nostru. Și chiar dacă mă lăsam purtat de val, îmi plăcea la nebunie să mă duc cu gândul atât de departe, fiindcă îl doream din ce în ce mai mult pe Kuroo și eram în stare să lupt cu tot ce aveam ca să-l pot păstra pentru totdeauna lângă mine.
Mi-am lăsat brațele să-mi alunece pe spatele lui în timp ce am început din nou să mă mișc, apoi am urcat spre gâtul lui cu ajutorul unghiilor și l-am zgâriat puțin, pentru a-i vedea reacția. Îmi plăcea la nebunie să-l excit, datorită faptului că orice lucru pe care i-l făceam ne excita la fel de mult pe amândoi și era extrem de senzuală acea senzație fierbinte care îmi umbla prin corp de parcă eram gata să răbufnesc de plăcere în orice clipă.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 15:42

Nu mi-am luat nicio secunda ochii de la el si nu mi-a luat mult sa-mi dau seama ca deja obosise. Uite cine se suprasolicita! Am tresarit când m-a zgariat, scotand un sunet de placere, iar imediat apoi mi-am dus mana la gura, inrosindu-ma si mai tare. Nici prin gand nu mi-ar fi trecut ca gestul acela m-ar putea excita, dar se parea ca pisoiul meu stia sa zgarie cum trebuie. Mi-am dus putin mana pe locul respectiv si m-am uitat spre Kenma cu chipul intunecat si rânjind. Trebuia sa gasesc un mod sa ma "razbun", dar aveam s-o fac când se astepta mai putin.
Mi-am pus mainile pe el, oprindu-l si stand un timp asa in el, privindu-l ca pe o comoara nepretuita. Pentru ca asta era el pentru mine. Imi parea rau ca nu-mi statea in fire sa incep cu fel si fel de dulcegarii, cu toate ca stiam ca i-ar placea, dar speram ca ii pot demonstra prin gesturi cat de mult inseamna pentru mine. Am inceput sa ma misc iar in interiorul sau, putin mai repede de aceasta data, si l-am strans la pieptul meu, apropiindu-ma de urechea sa si muscand-o usor in timp ce am scos un marait provocator. Cu toate ca ma simteam tot mai obosit, nu voiam ca momentul sa se sfarseasca.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 16:17

Când s-a hotărât să stea deasupra mea, mi-am dat seama automat că îmi citise oboseala de pe chip și gândul că îl fac să depună atât de mult efort a început să-mi bântuie capul, însă nu-mi doream să se oprească, cel puțin nu încă. Gesturile și mârâiturile pe care le scotea îmi întărâtau și mai mult corpul și pofta de el îmi creștea nespus de mult. Am gâfâit de câteva ori din cauza mișcărilor puțin mai accelerate, care mă "omorau" de-a dreptul, apoi am reușit să scot un sunet plăcut pe gură și am simțit că îmi voi da drumul în cadă. Nu prea voiam să fac asta, pentru că mi se părea jenant, însă nici Kuroo nu își dăduse drumul în mine și amândoi aveam nevoie să facem asta, pentru a nu ne mai chinui. I-am mușcat buza de jos, apoi am scos un mârâit lung și l-am privit intens, după care m-am hotărât să-i vorbesc:
- Nu te mai abține, motănel... Poți să-mi faci orice îți dorești. De asemenea, nu te jena și... dă-ți drumul... Nu cred că e sănătos să ne abținem. Iar eu nu cred că mă voi mai putea ține pentru mult timp, e totul mult prea plăcut...
Nu am mai rezistat și am început să-l sărut în repetate rânduri, de parcă aș fi avut o poftă nebună pentru el, ceea ce cred că și aveam. Tot ce ținea de Kuroo, începând de la ochii aceia intenși și până la degetele de la picioare... Totul mă înnebunea la el. Îl adoram și îl doream în ultimul hal, la fel cum corpul uman avea nevoie de apă și de mâncare ca sa supraviețuiască. Eu aveam nevoie de Kuroo în acea lume nebună de afară, tocmai ca să nu o iau razna. Vocea lui și felul în care mă atingea mă calma complet și îmi făcea inima să se simtă extrem de iubită și de îndrăgostită. Deși eram doi tineri care nu aveau prea multe planuri pentru viață, dar atât timp cât făceam și eu parte din planurile lui, chiar nu mă interesa ce ne aștepta.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Kuroo
Port Mafia Boss
Port Mafia Boss
Kuroo

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptySun Feb 16 2020, 22:29

Sa nu ma abtin? Daca o faceam, se termina totul si nu asta voiam. Cu toate ca deja vedeam neclar in fata ochilor si respiram tot mai greu, nu-mi pasa! Insa fara sa-mi dau seama, am inceput sa-mi dau drumul, ramanand teapan in el, dupa care am iesit usor, sprijinindu-mi fruntea de umarul sau si abia respirând. Se parea ca tot am facut-o chiar daca nu voiam inca. Dar acum trebuia sa-l ajut si pe el sa-si dea drumul, asa ca mi-am dus o mana pe barbatia sa si am inceput sa i-o masez, pentru a-l face sa-si dea mai usor drumul. In acelas timp i-am dat un sarut frantuzesc, jucandu-ma cu limba sa, pe care la un moment dat am prins-o si i-am muscat-o, privindu-l in ochi si mârâind provocator. Simteam cum imi creste temperatura, dar speram ca e doar de la placerea simtita dupa toate astea. M-am apropiat de urechea sa si i-am muscat-o, soptindu-i apoi pe un ton dragastos;
-Te iubesc, pisoi mic~ si l-am sarutat apoi pe gat.

♡Anime is Life♡

Kenma
Director
Director
Kenma

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 EmptyMon Feb 17 2020, 00:26

Când m-a atins în acel punct sensibil, am tresărit ușor, însă îmi plăceau acele mângâieri tandre pe care le făcea, așa că l-am lăsat în continuare să-și facă de cap si mi-am dat drumul fiind puțin jenat și roșu tot la față, însă era al meu și eu eram al lui în totalitate, așa că am trimis rușinea la plimbare și i-am răspuns sărutului franțuzesc, băgându-i mai apoi mâna în păr în momentul în care s-a decis să-mi sărute urechea.
Când i-am auzit cuvintele, am început să zâmbesc necondiționat și i-am sărutat fruntea într-un mod delicat, după care l-am lăsat să-mi sărute gâtul când am văzut că mă privea fix în acel loc și i-am șoptit:
- Și eu te iubesc, motănel. Mult, mult de tot... după care mi-am strecurat și cealaltă mână în părul lui și am început să-l masez ușor. Apa nu mai avea mult și se răcea, așa că trebuia să ne clătim într-un timp scurt cu puțină apă caldă de la duș, pentru a îndepărta spuma de pe noi, și apoi trebuia să ieșim din cadă pentru a nu ni se zbârci pielea. Cu toate că degetele mele de la mâini începuseră deja să se zbârcească puțin, însă nu avea deloc importanță pentru mine acel lucru. Tot ce îmi doream era să mă simt bine alături de Kuroo și să ne creăm multe amintiri plăcute despre care să putem discuta peste ani și ani.

♡Anime is Life♡

《《time and space》》
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: De la volei la...iubire [YAOI]   De la volei la...iubire [YAOI] - Page 22 Empty

Back to top Go down

De la volei la...iubire [YAOI]
Back to top 
Page 22 of 26Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next